Bezstresowo i profesjonalnie

z nami z pewnością zdasz swój egzamin!


Zadzwoń: 577 818 766

Bezstresowo i profesjonalnie

z nami z pewnością zdasz swój egzamin!


Zadzwoń: 577 818 766

Prawo Jazdy Warszawa Targówek – nauka jazdy na Targówku

Pracujesz lub mieszkasz na Warszawskim Targówku i szukasz sprawdzonej szkoły nauki jazdy gdzie skutecznie przygotujesz się do egzaminu na prawko kategorii B? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – kursy prawa jazdy oraz jazdy doszkalające u instruktora Łukasza Konopki są tymi, których szukasz.

Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz rozpocząć naukę jazdy, czy potrzebujesz jazd dodatkowych. Pod okiem doświadczonego instruktora, w przyjaznej atmosferze, przeprowadzimy Cię przez przygotowania do egzaminu na prawo jazdy.


Zadzwoń: 577 818 766 Sprawdź opinie

Umów się na kurs

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!


Zadzwoń: 577 818 766

Kurs Prawa Jazdy Warszawa Targówek

Jeśli jesteś na początku drogi związanej z uzyskaniem prawa jazdy, możemy Ci zaproponować pełny kurs prawa jazdy kategorii B w trzech wariantach: podstawowym, z dojazdem do kursanta, a także przyspieszony (dwa tygodnie).

Co ważne, istnieje możliwość ukończenia teoretycznej części kursu w formie e-learningu.

Jazdy doszkalające Targówek

Masz na swoim koncie niezdane egzaminy po nauce w innych szkołach? Chcesz poprawić swoją pewność siebie i podszkolić określone umiejętności przed egzaminem? A może już masz prawo jazdy, ale dawno nie prowadziłeś/prowadziłaś i potrzebujesz poćwiczyć? Pomożemy Ci w każdej z wymienionych sytuacji!

WYSOKA ZDAWALNOŚĆ


Po naszych jazdach doszkalających aż 80% kursantów zdaje egzamin państwowy już za pierwszym podejściem!


Zadzwoń: 577 818 766

Łukasz Konopka – nauka jazdy

Do nauki praktycznej wykorzystujemy auto takie samo, na jakim będzie odbywał się egzamin w WORD Warszawa (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego), tj. Hyundai i20.

Podczas praktycznej nauki jazdy udowadniamy, że egzamin kat. B wcale nie musi być taki straszny, jak wielu do maluje. Otwartość, cierpliwość oraz zrozumienie ze strony instruktora w połączeniu z właściwym przekazywaniem wiedzy, to spora część Twojego przyszłego sukcesu na egzaminie.

Najlepszy na Targówku – wysoka zdawalność

Kursant jest dla nas najważniejszy, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do osób mieszkających, jak i pracujących w dzielnicy Targówek (Targówek Mieszkaniowy i Targówek Przemysłowy):

  • Targówek Mieszkaniowy
  • Targówek Fabryczny
  • Bródno
  • Bródno-Podgrodzie
  • Zacisze
  • Elsnerów
  • Utrata

Wieloletnie doświadczenie w pracy instruktorskiej, sprawia że znamy i pokażemy Ci niemal każdą możliwą trasę egzaminu w Warszawie - WORD Radarowa, WORD Odlewiczna, WORD Powstańców Śląskich.

Wskażemy Ci wszelkie „haczyki egzaminacyjne” i miejsca szczególnie trudne dla kursantów. Z nami skończysz z szarpaniem i gaśnięciem samochodu, a parkowanie stanie się bajecznie proste.

Wysoka zdawalność wśród naszych Klientów i pozytywne oceny zadowolonych kursantów to dla nas najlepsza nagroda i motywacja do dalszego rozwoju.

Umów się na kurs

NIE CZEKAJ, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!


Zadzwoń: 577 818 766